Zabiegi wyszczuplające – Białystok

Odchudzanie jest długim procesem, który wymaga sporo cierpliwości i dyscypliny – przede wszystkim, jeśli chodzi o zdrową, zbilansowaną dietę i odpowiednią ilość wysiłku fizycznego. Tempo utraty zbędnych kilogramów jest indywidualną kwestią każdego organizmu. Przy zmianie rozmiaru na mniejszy, warto również pamiętać o zwróceniu uwagi na kondycję skóry, która traci elastyczność i jędrność – nasila się również problem uporczywej „pomarańczowej skórki”. W tym celu w naszym gabinecie w Białymstoku przygotowaliśmy specjalną ofertę zabiegów wyszczuplających, które wspomogą trudny proces odchudzania i zadbają o właściwą pielęgnację ciała oraz redukcję cellulitu. Dokładnie opracowany, autorski cykl odchudzający pozwoli osiągnąć maksymalne efekty. Składa się on z kilku poniższych etapów:

  • Manualny masaż – skuteczne zabiegi wyszczuplające rozpoczynamy energicznym i dokładnym masowaniem miejsc, w których zlokalizowana jest tkanka tłuszczowa – jest to doskonałe przygotowanie ciała do dalszych czynności.
  • Masaż bańką chińską – wpływa na znaczącą poprawę krążenia podskórnego, co przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu. Jest to również jedna z najskuteczniejszych metod redukowania cellulitu.
    Zabieg bandażami Arosha – składniki aktywne, którymi nasączone są bawełniane bandaże, stopniowo wnikają w głębokie warstwy skóry, perfekcyjnie ją odżywiając i nawilżając.
  • Lipoliza iniekcyjna – kolejny skuteczny zabieg wyszczuplający, który ma na celu rozpuszczenie komórek tłuszczowych, poprzez ostrzykiwanie obszarów objętych problemem.
  • Udvartana – ostatni, najprzyjemniejszy element całego cyklu, dzięki któremu można poczuć prawdziwe odprężenie. Polega on na masażu całego ciała specjalnym olejkiem ajurwedyjskim przygotowanym na bazie gorących olejów ziołowych. Skóra staje się gładka, ujędrniona i nabiera przepięknego brzoskwiniowego kolorytu.

Wszystkie powyższe zabiegi wyszczuplające tworzą harmonijną całość i zostały tak dobrane, aby w pełni spełniały najwyższe oczekiwania, przynosiły spektakularne efekty i wspomagały odchudzanie. Serdecznie zapraszamy do Białegostoku na nasz autorski cykl zabiegów wyszczuplających.

Zabiegi wyszczuplające L
Zabiegi wyszczuplające R