Zabiegi kosmetyczne – Białystok

Każda kobieta pragnie czuć się piękna i zadbana. Estetyczny wygląd zdecydowanie dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie. W tym celu decydujemy się na cały wachlarz przeróżnych działań. Zaczynając od wyboru modnego, stylowego stroju, który podkreśla atuty sylwetki, poprzez dobór pasującej fryzury – zarówno do kształtu twarzy, jak i charakteru. Delikatny makijaż pomaga podkreślić urodę – nie może obejść się bez czarnego tuszu do rzęs i soczystego koloru na ustach. Aby w pełni zadbać o wygląd zewnętrzny, warto również korzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp czy twarzy, które można dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb. W naszym gabinecie w Białymstoku oprócz głęboko relaksujących, przyjemnych masaży proponujemy również następujące zabiegi kosmetyczne:

  • manicure i pedicure,
  • przedłużanie paznokci,
  • hennę i regulację brwi,
  • zabieg satynowe dłonie.

Zadbanie dłonie i stopy to bardzo ważny aspekt dla wielu kobiet – nie można sobie wyobrazić eleganckiego looku  bez schludnego wyglądu tych części ciała. Szczególnie że dłonie uchodzą za wizytówkę człowieka. Popularnym zabiegiem kosmetycznym oprócz obowiązkowego manicure jest przedłużanie paznokci, które dopełniają całą stylizację i podkreślają kobiecość. W codziennej intensywnej rzeczywistości często zapominamy właściwie zadbać o nasze stopy, które narażone są na zrogowacenia czy pękanie pięt – pedicure doskonale radzi sobie z tymi problemami. Założenie odkrytych butów stanie się przyjemnością i nie wprawi już więcej w zakłopotanie. Od czasu do czasu warto również intensywnie nawilżyć i odżywić delikatną skórę dłoni, co nie jest łatwe do osiągnięcia w domowych warunkach. Należy też pamiętać, że to właśnie dłonie i paznokcie są szczególnie narażone na zniszczenia, np. przez używane środki czystości lub mycie w gorącej albo twardej wodzie. Serdecznie zapraszamy do Białegostoku na przyjemne zabiegi kosmetyczne, które pomagają pielęgnować urodę.

Manicure i Pedicure

Dłonie i stopy wymagają specjalnej troski, aby zawsze prezentowały się schludnie i nienagannie. Dokładne usunięcie skórek wokół paznokci, profesjonalne przygotowanie ich płytki, aby nałożyć kolor to podstawowe czynności wykonywane podczas manicure. Z kolei zabieg pedicure pozwoli Ci pożegnać się z obumarłym naskórkiem i zrogowaceniami oraz odpowiednio odżywić skórę pięt.

Przedłużanie paznokci

Aby Twoje dłonie zawsze wyglądały modnie i stylowo, warto skorzystać z zabiegu przedłużania paznokci, które czasem trudno jest zapuścić – szczególnie jeśli są łamliwe i słabe z natury. Popularna żelowa metoda to jeden z najlepszych sposobów na piękny wygląd paznokci dostosowany do oczekiwań i potrzeb, który jest niezwykle trwały. Po zabiegu paznokcie wyglądają pięknie w każdej sytuacji!

Henna i regulacja brwi

Brwi są bardzo istotnym elementem twarzy – nadają jej wyrazistości, potrafią optycznie skorygować jej kształt – jeśli są odpowiednio wyregulowane i zwracają uwagę na piękno oczu. Z tego względu warto wybrać się na ich profesjonalną regulację połączoną z nałożeniem henny, która wypełni ubytki włosków i sprawi, że brwi będą bardziej widoczne oraz staną się przepiękną oprawą twarzy.

Satynowe dłonie

Twoje dłonie potrzebują intensywnej regeneracji? Są suche i spierzchnięte? Skutecznym antidotum na takie problemy jest profesjonalny zabieg o nazwie satynowe dłonie, podczas którego zostają one dogłębnie nawilżone, odżywione i zregenerowane. To również doskonały sposób na zapobieganie przedwczesnym procesom starzenia się skóry na dłoniach. Efekty są natychmiastowe!

Zabiegi kosmetyczne Białystok L
Zabiegi kosmetyczne Białystok R