Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój.

Wszystkie te słowa trafnie określają miejsce, do którego serdecznie zapraszamy. Nasz gabinet to przytulne miejsce dla Twojego ciała i duszy. Oferujemy szeroki zakres usług masażu oraz usługi kosmetyczne manicure i pedicure.

Masaże niewątpliwie oddadzą uczucie ukojenia, uzdrowienia oraz relaksacji. Kilkadziesiąt różnorodnych masaży to oferta, która zadowoli każdego. Jest to świetna forma odpoczynku na każdą porę roku, w każdym wieku. Idealna po wyczerpującym dniu w pacy, na początek lub koniec urlopu czy po prostu na dobrą chwilę.

Usługi kosmetyczne poprawią nastrój każdemu w najbardziej pochmurne dni. Każdy z Nas potrzebuje odrobiny luksusu w postaci manicure czy pedicure. Oferujemy najwyższej jakości usługi wykonywane przez osoby w pełni wykwalifikowane w tym zakresie.

U Nas poczujesz się jak w domu, bezpiecznie i ciepło. Zajmiemy się kompleksową regeneracją zmęczonego ciała i umysłu. Tylko w Sattva odpoczniesz i odzyskasz utracone siły. Choć na kilka chwil zapomnisz o codziennych troskach i oddasz się magii tego miejsca.

Zapraszamy do odwiedzin!

Rezerwacja telefoniczna, e-mail lub poprzez wiadomość na naszym profilu Facebook.

W przypadku nie odebrania przez nas telefonu, oddzwaniamy, prosimy o wyrozumiałość.

Do zobaczenia!