Masaże Orientalne

Białystok

Wprowadź co swojego codziennego życia odrobinę egzotyki, dzięki niezwykle przyjemnemu zabiegowi, jakim jest masaż orientalny – ukoi zmysły i odpręży spięte ciało. Odzyskasz pozytywną energię i siłę do pokonywania trudności w pracy lub domu. Dzięki naszym masażom orientalnym w Białymstoku:

  • wyciszysz umysł,
  • rozluźnisz mięśnie,
  • pobudzisz krążenie krwi i limfy,
  • usuniesz toksyny z organizmu,
  • poprawisz swoją kondycję psychiczną i fizyczną,
  • odreagujesz codzienny stres.

Masaż orientalny to również praca nad emocjami i nad przywróceniem właściwej energii życiowej, ponieważ człowiek składa się nie tylko ze swojej fizyczności. W życiu codziennym często zapominamy poświęcić czas równie ważnej sferze mentalnej. Tymczasem nagromadzony stres może w późniejszym czasie prowadzić do poważnych chorób i problemów z utrzymaniem wewnętrznej równowagi. Kiedy należy stosować masaże orientalne?

  • w celu poprawy samopoczucia,
  • dla odzyskania dawnej radości życia,
  • na wszelkie dolegliwości bólowe ciała,
  • z potrzeby wprowadzenia się w stan głębokiego relaksu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych masaży orientalnych wykonywanych w Białymstoku.

Masaż Lomi Lomi

Już sama nazwa tego masażu wskazuje, że musi kryć w sobie coś wyjątkowego. To prawda – zabieg wywodzi się z tropikalnych Hawajów i wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu. Zalicza się on do kategorii masażów relaksacyjno-leczniczych, a więc niesie za sobą sporo korzyści dla naszego ciała i psychiki. Lomi lomi polecany jest szczególnie osobom narażonym na stres, które pragną się skutecznie się odprężyć i wyciszyć umysł. Pozwala przede wszystkim uwolnić się od nagromadzonego w ciągu dnia napięcia i pobudza krążenie krwi, dzięki czemu doskonale radzi sobie z cellulitem. Masaż lomi lomi jest też rytuałem zapewniającym osiągnięcie równowagi wewnętrznej oraz oczyszczenie duchowe – to najistotniejsze aspekty masażu dla Hawajczyków.

Masaż Bamboo

Technika tego rodzaju masażu orientalnego opiera się na wykorzystaniu miotełek i pałeczek bambusowych, które idealnie dopasowują się do kształtu mięśni podczas wykonywania zabiegu. Warto wspomnieć, że bambus ma naturalne właściwości bakteriobójcze, ale jednocześnie jest delikatny dla skóry – nie powoduje wystąpienia podrażnień. Masaż bamboo wykazuje przede wszystkim działanie drenujące i modelujące. Skutecznie usuwa nagromadzone w organizmie toksyny. Działa kojąco na umysł i likwiduje napięcia. Jego intensywność można dobrać do własnych preferencji i potrzeb. Pałeczki bambusowe są ponadto bogate w krzem, dzięki czemu poprzez pocieranie tworzą potencjał elektryczny. Z tego względu po masażu pojawia się nagły zastrzyk energii.

Masaż Tajski Stóp

Codziennie spędzamy wiele godzin na nogach, nie zawsze możemy pozwolić sobie również na wygodne obuwie. Po pewnym czasie pojawia się tzw. syndrom „ciężkich nóg”, a limfa nie przepływa w prawidłowy sposób. Nasze samopoczucie zdecydowanie się pogarsza. Na wszystkie te dolegliwości pomoże tajski masaż stóp. Jego technika obejmuje: intensywny masaż podeszwy, grzbietu stopy, kostek, łydek, palców oraz okolic kolana. Zabieg ma również zbawienne właściwości na cały organizm. Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, poprawia jakość snu, poprawia funkcjonowanie narządów wewnętrznych, skutecznie relaksuje. Nasze nogi i stopy odzyskują najlepszą formę. Tajski masaż stóp stosowany regularnie pomaga uporać się ze stresem.

Masaże orientalne Białystok L
Masaże orientalne Białystok R