Masaże

Białystok

Jaki jest najlepszy przepis na skuteczne odprężenie? Jesteśmy przekonani, że jest nim profesjonalny masaż dobrany do wymagań oraz oczekiwań, przy którym można oderwać się od codziennych spraw i zajrzeć na chwilkę w głąb siebie. Masaż to doskonała przyjemność dla ciała i ducha oraz możliwość rozładowania napięć powstałych przez nagromadzony stres i brak czasu na właściwy odpoczynek. To z pozoru niewielka i bezinwazyjna czynność, która ma jednak zbawienny wpływ na ludzki organizm. Jeśli pragniesz o siebie zadbać, a zdrowie ma dla Ciebie duże znaczenie, z pewnością docenisz efekty otrzymane, dzięki właściwym i intensywnym masażom ciała. Jakie są najważniejsze zalety poddawania się regularnemu masowaniu przez specjalistę? Możemy wymienić co najmniej kilka:

  • rozluźnienie mięśni,
  • uspokojenie umysłu i doznanie głębokiego spokoju,
  • poprawa stanu skóry,
  • wspomaganie układu krążenia, co pomaga walczyć z cellulitem,
  • przyspieszenie procesu usuwania z organizmu szkodliwych substancji,
  • usprawnienie metabolizmu,
  • lepsze samopoczucie i większa odporność na stres,
  • redukcja bólów kręgosłupa.

Oczywiście korzyści, które możemy czerpać dzięki stosowaniu masaży, jest znacznie więcej – wszystko zależy od tego, na jaki rodzaj bądź technikę się zdecydujemy. Ten przyjemny zabieg bez problemu dostosujemy do naszych indywidualnych potrzeb. Przed podjęciem decyzji należy zdefiniować efekt, który chcemy osiągnąć. Masaż może pomóc na rozmaite dolegliwości, wspomóc starania w dążeniu do pięknego, zadbanego ciała lub działać wyłącznie relaksacyjnie. Mała chwila przyjemności należy się przecież każdemu, szczególnie jeśli nie możemy sobie pozwolić na dłuższy urlop lub optymalną ilość odpoczynku w ciągu dnia. Z tego względu w naszym gabinecie proponujemy szeroką gamę doskonałych masaży – bez wątpienia każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Gwarantujemy, że wizyta w Sattvie przerodzi się w przyjemny rytuał odprężający, po którym od razu poczujemy się pełni energii i sił witalnych, aby wychodzić naprzeciw nowym zadaniom i czerpać z życia jeszcze więcej, czując się przy tym wyśmienicie.

Ajurweda

Tradycyjne masaże ajurwedyjskie są nieodzowną częścią medycyny starohinduskiej – mają mnóstwo dobroczynnych właściwości dla ciała i psychiki, pozwalają odkryć duchowy aspekt życia. Podczas wybranego masażu odbywamy mentalną podróż, która stanie się orientalnym doznaniem. Odkryj, jakie wyjątkowe masaże ajurwedyjskie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Klasyczne i lecznicze

Tradycyjne masaże odpowiednie są dla każdego. Pozwalają się odprężyć i pozbyć nagromadzonych napięć, przywrócić naszemu ciału równowagę. Z kolei masaże lecznicze pomagają walczyć z rozmaitymi dolegliwościami i usuwać różne rodzaje bólu. Wspomagają również dobre samopoczucie psychiczne. Sprawdź dostępną ofertę.

Odchudzające

Walka z dodatkowymi kilogramami nie jest łatwa – wszyscy doskonale o tym wiemy. Skuteczna potyczka z cellulitem i utratą jędrności skóry nie może obejść się bez masaży odchudzających, które skutecznie redukują pomarańczową skórkę i usprawniają krążenie. Ciało znów zyskuje zdrowy i piękny wygląd. Poznaj nasze propozycje.

Orientalne

Stan głębokiego odprężenia, rozluźnienia mięśni i spokoju w połączeniu z nieznaną egzotyką to mieszanka, która zapewnia niepowtarzalne wrażenia. Masaże orientalne to doskonała propozycja dla osób, które nastawione są na nowe doznania i pragną przywrócenia wewnętrznej harmonii. Dowiedz się więcej!

SPA

Od czasu do czasu mamy ochotę zafundować swojemu ciału coś wyjątkowego – takie właśnie są masaże z kategorii SPA. Pozwalają się zrelaksować, znakomicie działają na poprawę kondycji skóry, która staje się ujędrniona i zrewitalizowana. Masaż czekoladowy a może Chocolate feeling? To brzmi pysznie! Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Relaksacyjne

Uwielbiamy masaże w dużej mierze za to, że są doskonałym sposobem na odprężenie i redukcję nagromadzonego w organizmie stresu. Po wyjściu z gabinetu od razu czujemy się o wiele lepiej. Jeśli zależy Ci na wyciszeniu umysłu i rozluźnieniu ciała, wybierz jeden z masaży relaksacyjnych. Sprawdź naszą ofertę!

Masaże Białystok L
Masaże Białystok R